I Talijani i Slovenci nadmetat će se za 5G mrežu u Hrvatskoj
Javna dražba počinje 12. srpnja elektroničkim putem, a dozvole će biti izdane krajem kolovoza
Komentari 6
......ostala nam zastava i himna i hrpa lopova..i školovanih glupana....
Kako to da se ne nadmeću i hrvati ? Prije će se nadmetati kod nas i albanci i bugari nego mi sami !!!
Radi se o mikrovalovima. Poput radara ili mikrovalne pećnice. Sve više, stupovi sve gušće i kako to može biti zdravo? I zašto? Sa svog mobitela, mogu pozivati i primati pozive, slati i primati poruke, imam i internet (sve što uz to ide) i što mi (nama) više treba, a da bi bilo vrijedno toliko zračenja?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a kako će 5g mreža utjecati na krvna zrnca ravnokrvnog???