OSVOJIO DRUGI MANDAT

VIDEO Tomašević: Nakon mandata oporavka slijedi mandat razvoja od kojega će koristi imati svi

Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Tomašević održao pobjednički govor
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Tomašević održao pobjednički govor
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Tomašević održao pobjednički govor
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Tomašević održao pobjednički govor
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Tomašević održao pobjednički govor
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Tomašević održao pobjednički govor
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Tomašević održao pobjednički govor
01.06.2025.
u 21:50
Ponosan smo što smo pobjedu izborili s pozitivnom kampanjom dok su nas drugi kandidati blatili i pričali o nama mi smo pričali o tome što ćemo napraviti za Zagreb, rekao je Tomašević
Pogledaj originalni članak

Tomislav Tomašević s osvojenih više od 130 tisuća glasova pobijedio je u drugom krugu lokalnih izbora te će nastaviti voditi grad Zagreb kao gradonačelnik. 

- Hvala svima koji ste nam dali podršku za još jedan mandat na čelu Zagreba. Hvala što ste odabrali Danijelu, Luku i mene što ste nam dali podršku da se nastavljamo dalje boriti za Zagreb. Hvala svim donatorima, volonterima, građanima... - započeo je svoje obraćanje Tomašević. - Pokazali ste da su iza nas stajali građani - kazao je. - Ponosan smo što smo pobjedu izborili s pozitivnom kampanjom dok su nas drugi kandidati blatili i pričali o nama mi smo pričali o tome što ćemo napraviti za Zagreb. Novi mandat nas obvezuje ne samo prema onima koji su glasali za nas nego i prema onima koji su glasali za moju protukandidatkinju - rekao je Tomašević. 

- Nakon mandata oporavka slijedi mandat razvoja od kojega će koristi imati svi - rekao je Tomašević. - Borit ćemo se u ove iduće četiri godine i dalje, nezaustavljivo za Zagreb - zaključio je svoj govor Tomašević. 

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 11

OL
olujasviholuja
00:47 02.06.2025.

Mandat razvoja, a, 7 % su ti pala ulaganja, godišnje ti je 1000 djece manje rođeno, samo ti se povećalo broj štakora, divljih svinja i prljavih ulica

PA
Pajdo
22:24 01.06.2025.

Nevjerojatno ali realno dotepenci od 1945 kad su pogušili Hrvatsku mladost i oduzeli stanove sad vraćaju uslugu crvenom smeću

Avatar RuAF
RuAF
22:39 01.06.2025.

Koristi će imati svi, a pogotovo neke udrugice bliske gradonačelnikovom srdašcu.