potpora školovanju

Učenici za deficitarna zanimanja dobivaju gradske stipendije

Foto: Marijan Sušenj/PIXSELL
Učenici za deficitarna zanimanja dobivaju gradske stipendije
14.01.2014.
u 08:09
Polaznici prvih razreda elektro i vodoinstalatera, autolakireri, kemijski čistači primit će 900 , a u trećem razredu 1500 kuna
Pogledaj originalni članak

Učenici deficitarnih zanimanja, njih 57, dobit će stipendiju od Grada Zagreba.

Polaznici prvih razreda i budući elektroinstalateri, kemijski čistači, vodoinstalateri i autolakireri, sklopit će ugovor s gradom o korištenju stipendije za trogodišnje školovanje, koja u prvom razredu iznosi 900 kuna mjesečno, u drugom 1200 kuna, a u trećem 1500 kuna.

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.