zatvorili prometnicu

Teška nesreća na Velikogoričkoj prema Zagrebu, dvoje ozlijeđeno

Foto: Slavko Midžor/PIXSELL
prometna Velika Gorica (1)
Foto: Slavko Midžor/PIXSELL
prometna Velika Gorica (1)
Foto: Slavko Midžor/PIXSELL
prometna Velika Gorica (1)
Foto: Slavko Midžor/PIXSELL
prometna Velika Gorica (1)
Foto: Slavko Midžor/PIXSELL
prometna Velika Gorica (1)
29.10.2013.
u 10:34
Promet tom cestom trenutačno je zatvoren i odvija se obilazno, Donjom Lomnicom do Mlake pa dalje prema Zagrebu.
Pogledaj originalni članak

Teška prometna nesreća dogodila se u utorak u 10.05 sati na Velikogoričkoj cesti u smjeru Zagreba. Dvije su osobe, kako doznajemo, teško ozlijeđene, no više informacija znat će se po dovršetku policijskog očevida.

Policija je izvijestila da su u nesreći sudjelovala dva osobna automobila, a dogodila se između Velike Gorice i nadvožnjaka Velika Mlaka. 

Promet tom cestom trenutačno je zatvoren i odvija se obilazno, Donjom Lomnicom do Mlake pa dalje prema Zagrebu. 

 

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.