Ostaju li ili dižu sidro?

Kompletirana uprava Holdinga, tko će biti novi šefovi podružnica?

Foto: PIXSELL
Kompletirana uprava Holdinga, tko će biti novi šefovi podružnica?
25.08.2021.
u 13:55
– Tražimo iskustvo te da u prijavi u sažetom obliku prikažu kako vide Holding u budućnosti. Pozivamo sve da se jave, natječaj za članove uprave pokazao je da postoje kvalitetni kadrovi za rukovodstvo Holdinga – poručila je dogradonačelnica Danijela Dolenec.

Najprije je kompletirao upravu. A onda je gradonačelnik Tomislav Tomašević raspisao i natječaj za 17 čelnika podružnica Zagrebačkog holdinga te trgovačkih društava i ustanova u vlasništvu Grada. Vijesti je jučer obznanio na konferenciji za medije, a tko će voditi gradske tvrtke, trebalo bi biti poznato u razdoblju koje dolazi, jer prijave se primaju do 7. rujna. Kad izaberu najbolje među prijavljenima, novi će Holding, prema gradonačelnikovim riječima, biti “posve ekipiran za promjene koje u njemu namjerava provesti”.

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.



Komentari 6

DO
doktorica
18:22 25.08.2021.

treba rasturiti pola Holdinga,tamo ih je lijepa gomilica

DO
Doktoruma
14:50 25.08.2021.

Kaj je falilo staroj upravi? Kolike su plaće novim šefovima?

DU
Deleted user
00:18 26.08.2021.

Senf je loše počeo, pun je grad smeća, vidi se da ne zna delati da zna bi pojel smeće ko Bandić...