Nakon što je došlo do popuštanja mjera, Zagreb je u subotu navečer bio pun puncat.
Ulice metropole vrvjele su građanima koji su uživali na terasama kafića uz glazbu i piće.
Noćni život vratio se u Zagreb.
Nakon što je došlo do popuštanja mjera, Zagreb je u subotu navečer bio pun puncat.
Ulice metropole vrvjele su građanima koji su uživali na terasama kafića uz glazbu i piće.
Noćni život vratio se u Zagreb.
Obilježavanje je počelo tradicionalnim polaganjem cvijeća na spomenik Prvom partizanskom odredu