šokirani prijatelji

Utopio se u jezeru nekoliko dana prije rođendana

Foto
04.07.2013.
u 22:30
U jezeru Ježevo kraj Velike Gorice utopio se srednjoškolac koji je za nekoliko dana trebao proslaviti 16. rođendan
Pogledaj originalni članak

Beživotno tijelo 15-godišnjeg srednjoškolca završilo je na dnu jezera Ježevo u Novom Čiču kraj Velike Gorice nakon što je u srijedu popodne otišao na kupanje s prijateljima, a oko 15 sati nestao ispod površine vode.

Djelatnici Antiterorističke jedinice Lučko njegovo su tijelo pronašli istog dana na dubini od devet metara, otprilike 40 metara udaljeno od sjeverne obale jezera.

Mladić koji je za nekoliko dana trebao proslaviti svoj šesnaesti rođendan bolovao je od astme pa je moguće da je upravo napadaj razlog tragedije.

Točan uzrok smrti bit će poznat nakon završetka obdukcije na Zavodu za sudsku medicinu i kriminalistiku na Šalati gdje je tijelo prevezeno. (es)

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.