Kovčeg pun dragulja ukraden je uz prijetnju vatrenim oružjem u nedjelju nešto prije podneva u Carlton Hotel u Cannesu, gdje se održavala izložba nakita, doznaje se iz izvora bliskih istrazi, prenosi HuffingtonPost.
Nepoznati pljačkaš odnio je kofer s nakitom čija se vrijednost procjenjuje na 40 milijuna eura, prema preliminarnim rezultatima istrage.
Na posljednjem filmskom festivalu u Cannesu, Chopard nakit vrijedan 1,4 milijuna dolara ukraden je iz hotela Novotel.
Ukraden kovčeg pun dragulja vrijednih 40 milijuna eura
FOTO Evo kako će izgledati zagrebačka oaza Ide Prester, na red je došao vrt
FOTO Mesić na štakama, Kolinda u vrećici skrivala cipele: Prisjetite se kako je prije točno godinu izgledala prisega Zorana Milanovića
Druga Milanovićeva inauguracija bila je nešto svečanija od prve, ali je zadržala odmjeren i protokolarno skroman ton
FOTO Ovo je mjesto gdje bi mogao niknuti centar za azilante. U prošlosti su ovdje mogli biti deseci MiG-ova
Lokalni dužnosnici ulagali su napore da bi barem dio od više stotina tisuća turista koji hrle u obližnji nacionalni park Plitvička Jezera uz dobar marketing privukli k sebi
Rješenje koje mijenja pravila inventure - više nema kaosa ni stresa!
Tvoja povijest pretraživanja nije velika tajna, šokirati će te koliko Google zna o tebi!