obračuni bandi

U Meksiku čak 28 ubojstava u samo 24 sata

Foto
U Meksiku čak 28 ubojstava u samo 24 sata
11.04.2012.
u 08:53
Sedam tijela pronađeno je u automobilu u napuštenom ljetovalištu Acapulco, a pokraj tijela ostavljena je poruka narkodilera
Pogledaj originalni članak

Najmanje 28 osoba ubijeno je u Meksiku u protekla 24 sata, uključujući i sedam žrtava čija su tijela pronađena u napuštenom ljetovalištu Acapulco, priopćila je tamošnja policija, donosi SkyNews.

Osim Acapulca, devet je osoba ubijeno u zapadnoj državi Michoacan, osam u sjevernoj Nuevo Leon i četiri u Coahuili, i to većinom u gangsterskom stilu po čemu su poznati pripadnici različitih narkokartela. Policija je sedam tijela pronašla u automobilu u napuštenom ljetovalištu, a pokraj tijela ostavljena je poruka narkodilera.

U obračunu dilera i vojske u Coahuili ubijen je jedan policajac te tri kriminalca. U međuvremenu, u gradu Guadalupe u utorak je naoružani pripadnik bande ubio osam osoba u napadu na dva ilegalna stajališta za taksije.

Broj bandi, dilera i otmica u Meksiku raste posljednjih godina, a koliko je opasno postalo govori i činjenica kako je u posljednjih pet godina ubijeno čak 50.000 osoba koje su bile povezane s drogom.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.