"Višak promila"

Pijan automobilom sletio u dvorište

Foto: Sanjin Strukić/Pixsell
Pijan automobilom sletio u dvorište
12.01.2011.
u 12:24
Šteta je na automobilu 15 tisuća kuna, u dvorištu nema štete, a rekorderu slijedi optužni prijedlog
Pogledaj originalni članak

Na prometnicama Primorsko-goranske županije protekloga tjedna alkotestirano je 300 vozača od kojih je u njih 45 ustanovljena koncentracija alkohola veća od 0,50 g/kg, izvijestila je danas policija. 

Rekorder po izmjerenim promilima 49-godišnjak je iz Mladenića na području Viškova koji je u svoj Daewoo Lanos riječkih oznaka sjeo sa 2,63 promila. Nije čudo što je izazvao prometnu nesreću u kojoj, na sreću, nije bilo ozlijeđenih. Zbog prebrze vožnje kroz Mladeniće kod kućnog broja 64 sletio je s kolnika u dvorište obiteljske kuće, dva metra ispod razine ceste. U dvorištu nije napravilo štetu, a na automobilu je šteta procijenjena na 15 tisuća kuna. Protiv vozača slijedi optužni prijedlog Prekršajnom sudu u Rijeci.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.