tragedija

Otac ih pokušao spasiti, no petero djece ugušilo se u požaru kuće

Foto
31.03.2013.
u 19:30
Otac je pokušao izbaviti djecu no kako je vatra bila jaka morao je skočiti kroz prozor s prvog kata da bi pozvao pomoć. Pokušao je ponovno ući u kuću s jednim susjedom, no nisu uspjeli.
Pogledaj originalni članak

Petero djece poginulo je u požaru koji je izbio u kući njihova oca u Saint-Quentinu na sjeveru Francuske, piše BBC.

Djeca su bila stara između dvije i deset godina, a bio je to prvi put da ih otac čuva u svojoj kući od rastave s njihovom majkom prije tri mjeseca.

Požar je izbio u nedjelju u kasnim večernjim satima. Otac je pokušao izbaviti djecu no kako je vatra bila jaka morao je skočiti kroz prozor s prvog kata da bi pozvao pomoć. Pokušao je ponovno ući u kuću s jednim susjedom, no nisu uspjeli. Otac je teško ozlijeđen u požaru.

Kad su stigli, vatrogasci iz sigurnosnih razloga nisu mogli ući u kuću. Tijela djece pronađena su nakon što je požar ugašen, a vlasti su priopćile da su djeca umrla od gušenja.

Uzrok požara još se utvrđuje.

>>Dramatična akcija: Iz zapaljenog auta izvukao mladića u nesvijesti

kao iz filmova

Luksuzan Božić u Kulmerovim dvorima! Evo kako je Iva Todorić uredila svoj dom za blagdane

Kada se pogledaju ove spektakularne fotografije, prva riječ koja pada na pamet je – bezvremenska elegancija. Na fotografijama se može vidjeti klasični pristup blagdanskom uređenju koji nikada ne izlazi iz mode. Paleta boja temelji se na tri stupa božićne tradicije: dubokoj, bogatoj zelenoj boji jelovih grana koja simbolizira život i nadu; strastvenoj i toploj crvenoj koja priziva osjećaj ljubavi i slavlja; te profinjenoj zlatnoj koja unosi dozu luksuza, svjetlosti i svečanosti

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.