Hoće se ubiti

Nigerijac skočio s nadvožnjaka pa se u bolnici htio ubiti i škarama

Foto: Tomislav Miletić/Pixsell
Nigerijac skočio s nadvožnjaka pa se u bolnici htio ubiti i škarama
08.08.2010.
u 21:37
Dok je bio u sobi za rendgen, uzeo je škare te se pokušao ozlijediti, ali ga je spriječio zaštitar
Pogledaj originalni članak

Nakon što je jučer oko 17.25 skočio s nadvožnjaka na autocesti Zagreb - Lipovac kod Rugvice nedaleko Dugog Sela, 35-godišnji državljanin Nigerije pokušao je počiniti samoubojstvo i u KB-u Dubrava.

Dok je bio u sobi za rendgen, uzeo je škare te se pokušao ozlijediti, ali ga je spriječio zaštitar. Policija nije uspjela razgovarati s muškarcem te se ne zna razlog zbog kojeg si je pokušao oduzeti život. Budući da mu je slomljeno stopalo, odvezen je na operaciju u Kliniku za traumatologiju.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 9

TU
Tupislav
22:52 08.08.2010.

Oćito da je imigrant. Međjutim u potrazi za srećom i boljim životom se našao kod nas \'|•!•|\'

OB
-obrisani-
22:22 08.08.2010.

Već je pitanje tko je on i kako se našao tamo?

BO
bosanaco
16:07 10.08.2010.

kakate