nakon žestoke svađe

Muškarac, žena i dijete ubijeni u pucnjavi na sjeveru Francuske

Foto: ilustracija
Muškarac, žena i dijete ubijeni u pucnjavi na sjeveru Francuske
25.08.2015.
u 20:45
Do pucnjave je došlo u mjestu Roye, a prije nego što su počeli ispaljivati metke došlo je do žestoke svađe
Pogledaj originalni članak

Tri osobe ubijene su, a dva policajca ranjena u pucnjavi u šatorskom naselju na sjeveru Francuske, javljaju svjetski mediji.

Ubijeni su muškarac, žena i malo dijete, a muškarac koji je prvi zapucao je ranjen kao još jedno dijete te dvojica policajaca.

Do pucnjave je došlo u mjestu Roye, a prije nego što su počeli ispaljivati metke došlo je do žestoke svađe. Muškarac koji je počeo prvi pucati navodno je bio pod utjecajem alkohola.

>> Naoružani napadač ranio tri osobe u brzom vlaku koji je putovao iz Amsterdama u Pariz

DONOSIMO DETALJE

FOTO Bivši ministar sa zanosnom suprugom ima dvoje djece, a evo čime se ona bavi

Supruga, magistra ekonomije Iskra Primorac, također je bila u fokusu medija, posebice u prosincu 2024. godine, kada je, na osobni zahtjev, odstupila s pozicije predsjednice Upravnog vijeća Kliničkog bolničkog centra Zagreb. Njezin odlazak bio je povezan s javnim pritiscima koji su nastali zbog izgradnje spalionice na Rebru, kao i zbog povezanosti njezine funkcije sa suprugom, ministrom Markom Primorcem.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 5

M1
M17
23:44 25.08.2015.

Ne već sakupljači sekundarnih sirovina.

PA
partizancina
08:21 26.08.2015.

cerga

CI
cicibela
23:27 25.08.2015.

Dakle, ovo je vijest? Netko je nekoga ubio u Francuskoj. Bravo,tzv. novinari! Svakog dana napredujete.