Gradonačelnica Supetra

Marković zagovara otvaranje obrta za osobne usluge: 'Nametnimo stroga pravila, ali da ljudi rade'

Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Potporu Bračkim pupoljcima godinama pruža gradonačelnica Supetra Ivana Marković, koja je uvjerena da zakon dosad nije izmijenjen zbog čistog politikantstva
Foto: Ivo Čagalj/Pixsell
Ivana Marković
Foto: Ivo Čagalj/PIXSELL
Ivana Marković
VL
Autor
Vecernji.hr
07.04.2020.
u 09:39
Pozdravlja otvaranje tržnica, pogotovo na otocima gdje nema zaraženih uz poštivanje strogih pravila
Pogledaj originalni članak

Gradonačelnica Supetra Ivana Marković na svom je Facebook profilu komentirala odluku o otvaranju tržnica koju smatra dobrom i pozitivnom. 

Ono što bi ona dodala jest otvaranja obrta za osobne usluge kako bi ljudi i dalje mogli zarađivati.

"Svakako pozdravljam otvaranje tržnica, pogotovo na otocima gdje nema zaraženih uz poštivanje strogih pravila.

Međutim, radi pomoći ljudima koji sami zarađuju za svoj kruh, svakako bi bilo bolje otvoriti npr. frizerske salone, pedikure i slične obrte za osobne usluge, s obzirom na to da je kontakt u tim slučajevima ograničen uglavnom na dvije osobe.

Nametnemo im stroga pravila, ograničimo broj klijenta, ali da bar ljudi rade. Manje se ljudi zadržava i gomila na istom mjestu nego u trgovinama. Pomognite male obrtnike i razmislite o tome", napisala je Marković.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 4

BE
Beskucnik
18:34 07.04.2020.

Drugarici fali frizerka ,kozmeticarka , pediker, anticelulitne i druge masaze , pa kad joj se virus prosiri i zavuce na otok , nece izgubit sezonu 20 , nego i sezonu 21 , al drugovi su navikli na privredu koju drzava sanira kao crvena brodogradilista