Milanović:

'Htio bih da predsjednica raspiše izbore nakon 22.studenog, to je jedina odluka koju mora donijeti'

Foto: Patrik Macek/PIXSELL
'Htio bih da predsjednica raspiše izbore nakon 22.studenog, to je jedina odluka koju mora donijeti'
VL
Autor
Vecernji.hr
29.09.2015.
u 15:05
To je jedina odluka koju mora donijeti ove godine i nadam se da se pripremila, kazao je Milanović
Pogledaj originalni članak

Komentirajući špekulacije o datumu kada će se održati parlamentarni izbori Milanović je rekao da bi htio da predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović raspiše izbore nakon 22. studenoga.

- O tome ipak odlučuje predsjednica. To je jedina odluka koju mora donijeti ove godine i nadam se da se pripremila. I to je to. Zašto ne nakon 22. studenoga? HDZ međutim želi na izbore što prije jer osjećaju i vide da ih naprosto hvatamo i prestižemo. Ja bih htio još jednom simbolično prošetati Vukovarom. I ovako i onako ću prošetat i slijedeće godine kao predsjednik Vlade Repubike Hrvatske, rekao je Milanović. 

>> Predsjednica izbore raspisuje već početkom sljedećeg tjedna?

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 27

VE
verakruz
15:36 29.09.2015.

E neće se tebe pitati makar za to. Drski bezob.razniče, nisi htio na konzultacije ni drugarica ti Besna, a sada bi odlučivao kada će biti datum izbora. No pasaran kokošurino jedna.

BU
Bulaba
15:54 29.09.2015.

Pa ovo je već peta vijest o Milanoviću danas u ovim novinama. Kolinda se sastane s Obamom, i to se baci na 100-tu stranicu, a ovaj svaki put kad otvori usta dobije naslovnicu. Možete li biti odvratniji u ovim novinama, ljigavci?

DU
Deleted user
16:24 29.09.2015.

imaš li još koju naredbu ,frljiću!?