Najjača oporbena stranka

Grbin uzvraća premijeru: Bezidejna Vlada čeka da nešto predložimo kako bi znali što je državi potrebno

Foto: Patrik Macek/PIXSELL
Grbin uzvraća premijeru: Bezidejna Vlada čeka da nešto predložimo kako bi znali što je državi potrebno
29.09.2023.
u 06:28
Upravo je SDP prvi izašao u javnost sa svojom politikom besplatnih vrtića za sve, još ljetos, kažu

Da je oporba jalova, bezidejna i da samo zna napadati i ništa ne predlagati, zadnjih se tjedana više puta moglo čuti od premijera Andreja Plenkovića.

– Niti jedne ideje, niti jednog konkretnog rješenja u odnosu na ono što je Vlada napravila proteklih sedam godina – izjavio je Plenković na jednoj od zadnjih sjednica Vlade. Peđa Grbin, lider SDP-a, stranke na koju se ta primjedba najviše i odnosi, s obzirom na to da je riječ o najjačoj oporbenoj stranci, tvrdi kako je stvarnost potpuno suprotna te da je HDZ taj koji proteklih nekoliko godina konstantno prepisuje ideje i prijedloge upravo od SDP-a.

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.

Ključne riječi


Komentari 18

DU
Deleted user
07:36 29.09.2023.

odlicno, pomirili su se sa stvarnoscu i pdlucili biti ivan pernar. to je i domet ove ekipe,

DU
Deleted user
07:04 29.09.2023.

Tuži ih Peđa za autorska prava. Samo znam da dok ti je Zoki bio na čelu vlade bilo je užas.Ne ponovilo se.

AB
abcabc
08:09 29.09.2023.

Zar ovaj Peđa još nije uhapšen za krađu novca hrvatskih građana - bolje bi mu bilo da se ostavi politike ni za to nije sposoban, srećom uskoro će izbori i ovaj dugonja je prošlost i mnogi kao on