Traži se

Bobby se uplašio u šetnji i pobjegao isti dan kad je udomljen

Foto: Privatni album
Bobby se uplašio u šetnji i pobjegao isti dan kad je udomljen
VL
Autor
Vecernji.hr
10.12.2021.
u 20:36
Nemojte ga loviti jer je jako plah, nazovite na 097/62-09-167
Pogledaj originalni članak

Već dva dana traje potraga za mješancem Bobbyjem udomljenim iz velikogoričkog Skloništa za napuštene životinje.

U šetnji s novim vlasnicima Bobby se uplašio, uspio se izvući iz ogrlice i pobjeći. Udomljen je u Zagreb, a pobjegao je u Rudešu, u Ulici II. poljski put. Prema iskustvima volontera i djelatnika skloništa koji su ga upoznali, Bobby se vjerojatno negdje zavukao jer je jako plah. Informacija da je viđen na Malešnici nije bila točna jer Bobby nema ogrlicu.  

Nikome neće prići pa ga nemojte loviti, ako ga vidite pokušajte ga zatvoriti u neki ograđeni prostor. Ako i ne uspijete, nazovite na 097/62-09-167.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

VL
;-)
19:52 11.12.2021.

gable pa piše da se izvukao iz ogrlice o čemu ti pričaš??? Čitaj sa razumjevanjem.

HO
Hortensija
17:58 11.12.2021.

TI ljudi nemaju iskustva sa pesima. Ne razumijem kako mogu bez lajne ici u setnju? nadamse da tu jadnu preplasenu zivotinjicu pronadu.