ANGEL CORREA

Zvijezda Atletica suspendirana je pet utakmica zbog žestokog vrijeđanja suca na utakmici

Foto: Pablo Morano/REUTERS
Zvijezda Atletica suspendirana je pet utakmica zbog žestokog vrijeđanja suca na utakmici
12.03.2025.
u 14:50
Argentinac je isključen u 88. minuti zbog podignute noge a onda je vrijeđao suca Guillerma Cuadru. Atlético je na kraju izgubio 1-2 jer je primio gol u sudačkoj nadoknadi
Pogledaj originalni članak

Napadača Atlético Madrida Angela Correu Španjolski nogometni savez je suspendirao pet utakmica jer je vrijeđao suca na prvenstvenoj utakmici protiv Getafea u nedjelju.

Argentinac je isključen u 88. minuti zbog podignute noge a onda je vrijeđao suca Guillerma Cuadru. Atlético je na kraju izgubio 1-2 jer je primio gol u sudačkoj nadoknadi.

Correa će zbog suspenzije od pet utakmica (jedna zbog crvenog kartona i četiri zbog vrijeđanja suca) propustiti utakmice protiv Barcelone u španjolskom prvenstvu u nedjelju i polufinale Kupa kralja početkom travnja, te oglede protiv Espanyola, Séville i Valladolida u prvenstvu.

Atlético je treći u prvenstvu s bodom manje od vodeće Barcelone, koja ima i utakmicu manje, i drugoplasiranog Real Madrida.

Video

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.