Zagreb u nastavku slomio Rumunje za drugu pobjedu

11. 09. 2018. u 23:05 0
Lovro Jotić i David Mandić su sa po pet golova bili najefikasniji u sastavu PPD Zagreba dok su Stefan Vujić i Javier Humet sa po tri gola predvodili Steauu.

Rukometaši PPD Zagreba u svom su trećem ovosezonskom nastupu u regionalnoj SEHA ligi ostvarili drugu pobjedu svladavši u dvorani Sutisnka vrela rumunjsku Steauu sa 24:18 (9:8).

SEHA liga Nexe pobijedio i Metalurg u Skoplju

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, igrači hrvatskog prvaka u prvih su 20 minuta nastavka serijom 10:3 stekli nedostižnu prednost od 19:11.

Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL

PPD Zagreb je sa šest bodova trenutačno četvrti dok je Steaua osvojila tri boda iz dva nastupa. Na vrhu su Vardar, Meškov i Nexe sa po maksimalnih devet bodova.

Edukativni projekt
Učenici, prijavite se na nagradni natječaj i osvojite 15 tisuća kuna za svoju školu