BRILJIRAO U DERBIJU

VIDEO Evo što Ibra sprema Kelavi: Dva pogotka u tri minute!

08.10.2012.
u 14:12
I u francuskom derbiju bila su dva dvostruka strijelca, a završio je kao i El clasico, 2:2

Španjolski El Clasico plijenio je najviše pozornosti pa su u sjeni ostali drugi europski derbiji, no jednako spektakularni. U okršaju PSG-a i Marseillea, Zlatan Ibrahimović pokazao je što sprema Dinamu u susretu 3. kola Lige prvaka, 24. listopada na Maksimiru. Trebale su mu samo dvije minute da zabije briljantna dva pogotka. I francuski derbi završio je neriješenim rezultatom (2:2) i sa dva dvostruka stijelca.

Za domaćine je zabijao Andre-Pierre Gignac i to u 17. i 32. minuti, a Ibra je bio strijelac u 23. i 25. minuti. Kako su izgledali njegovi pogoxi, pogledajte u video.

Dodajmo kako je u susretu Lorienta u Lyona igrao Dejan Lovren svih 90 minuta te kako je završio neriješenim rezultatom.