Dinamo remizirao u Širokom Brijegu, Mamić se nije pojavio na utakmici

Široki Brijeg - Dinamo
17.11.2018.
u 14:52
Susret na Pecari završio je bez pobjednika, 1:1.

Dinamo je pauzu u HNL-u zbog nastupa reprezentacije iskoristio kako bi skoknuo do Hercegovine gdje je odigrao prijateljsku utakmicu sa Širokim Brijegom. Susret na Pecari završio je bez pobjednika, 1:1.

Dinamo, koji je igrao sa šarenim sastavom, u vodstvo je došao u devetoj minuti. Šitum je ubacio s desne strane, a Menalo glavom zabio za 1:0. Zanimljivo, ofenzivac Dinama u Maksimir je stigao upravo iz Širokog Brijega.

Široki je izjednačio nakon samo sedam minuta. Zabio je Luka Begonja nakon što Leovac nije uspio izbiti jednu loptu.

Očekivalo se da će na utakmici biti Zdravko Mamić koji je preselio u Međugorje nakon što je u Hrvatskoj nepravomoćno osuđen na šest i pol godina zatvora zbog izvlačenja novca iz Dinama. No, po svemu sudeći, Mamić se nije pojavio na Pecari.

Hajduk remizirao u Livnu

I Hajduk je išao u Bosnu i Hercegovinu, gostovao je kod Troglava u Livnu. Susret se igrao povom 100. rođendana livanjskog kluba, a završio je 0:0.

POČETNI SASTAVI:

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Ćorluka, Kovačić, Barišić, Marković, Matić, Marić, Franjić, Begonja, Bagarić, Wagner

DINAMO: Zagorac, Hajrović, Šitum, Menalo, Leovac, Lešković, Perić, Dilaver, Oršić, Anić, Julardžija