Unicajin košarkaš pozitivan na nandrolon

Foto
Unicajin košarkaš pozitivan na nandrolon
13.02.2010.
u 11:34
Španjolska Unicaja objavila je kako je njezin košarkaš Juan Dixon bio pozitivan na steroid nandrolon zbog čega ga je Međunarodna košarkaška federacija (FIBA) suspendirala do daljnjega.
Pogledaj originalni članak

Testiranje je obavljeno u studenom prošle godine u grčkom Solunu, dok je Dixon još bio igrač tamošnjeg prvoligaša Arisa.

Obavijest o pozitivnom nalazu 31-godišnji bek-šuter dobio je prije nekoliko dana, a FIBA ga je u petak i službeno suspendirala.

Dixon je 2002. predvodio Maryland do naslova američkog sveučilišnog prvaka (NCAA), a u NBA karijeri je igrao za Washington, Portland, Toronto i Detroit. Najbolja mu je sezona bila 2005/2006 kad je za Blazerse u prosjeku zabijao 12.3 koševa po utakmici.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.