Udarac za Hrvatsku: Palaversa i mladi vatreni ostali bez plasmana na Euro!

Hrvatska U19 reprezentacija
26.03.2019.
u 15:49
Hrvatska U-19 reprezentacija izgubila je od Norveške i ostala bez plasmana na Europsko prvenstvo

Hrvatska U-19 nogometna reprezentacija ostala je bez plasmana na Europsko prvenstvo. Izabranici Ivana Gudelja u Sinju su izgubili od Norveške s 3:2 u trećoj utakmici Elitnog kola.

Mladi vatreni u prvom su poluvremenu imali nekoliko odličnih prilika koje nisu uspjeli iskoristiti što im se osvetilo. Larsen je u 42. minuti zabio Kotarskom da bi Vušković u 50. minuti postigao autogol. Larsen je svojim drugim golom u 61. minuti povisio na 3:0, a Šutalo je u 76. postigao gol za Hrvatsku. Konačnih 3:2 postavio je kapetan Palaversa iz jedanaesterca u 86. minuti.

Hrvatskoj je za plasman na Euro osim pobjede trebala pomoć Mađara protiv Njemačke, ali to se nije dogodilo. Nijemci su u Dugopolju slavili s 3:0. Europsko prvenstvo izborila je Norveška koja je osvojila sedam bodova, slijede Njemačka (6), Hrvatska (3) pa Mađarska (1).

Za Hrvatsku su igrali: Kotarski, B. Šutalo, Vušković, Smolčić, Čolina, Bulat, Palaversa, Blagaić, Dolček, Marin, Baturina.
Klupa: Pandur, J. Šutalo, Hanuljak, Matić, Kreković, Bušnja, Šipoš, Pršir

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?