Kolumna

U jedno iz Mamićeve ere ipak se ne dira? Ta stvar postala je kao primanje u policijsku službu

Foto: Josip Regovic/PIXSELL
U jedno iz Mamićeve ere ipak se ne dira? Ta stvar postala je kao primanje u policijsku službu
02.03.2025.
u 09:00
Poštujem članstva, online prodaje i provjere identiteta kao da se ide na sud, a ne na običan stadion, ali i red na blagajni je dio tekme

Mogu li klupski članovi glasati i za glazbeni repertoar na stadionu? Ne pitam samo za Dinamo nego i za druge klubove, jer nekako su u zadnje vrijeme model članstva i pitanja "što se dobiva tim članstvom" zaigrali eterom. Ne baš kao Trump, ali priča se o tome. Pomalo taj repertoar s razglasa oslikava i stanje u klubu. U Maksimiru su tako godinama vrtjeli istu playlistu, "U jutro nedjeljno" i drugi sneni sentiši, mogao si u dlaku naciljati koja ide sljedeća, nije se mijenjalo, baš kao ni vlast. I predsjednički par pod dekicama. E sad, za ovaj Dinamov trenutak najbolje bi legla ona za klince: "U šumi širom, bez staze, puta, Ježurka Ježić povazdan luta..."

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.

Ključne riječi


Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.