kovačiću 62 minute

Tri pogotka poništena u derbiju Intera i Milana, Santini zabio za bod Kortrijka

19.04.2015.
u 23:14
Ivan Perišić odigrao je cijeli susret za Wolfsburg u 29. kolu njemačkog prvenstva u kojem je njegova momčad remizirala sa Schalkeom (1:1).

Inter i Milan podijelili su bodove u gradskom derbiju (0:0) u 31. kolu talijanskog prvenstva. Takav ishod ne odgovara niti jednoj momčadi jer daleko su od pozicija koje vode u europska natjecanja i sigurno su priželjkivale sva tri boda. Produljeno je tako i razdoblje bez Interove pobjede nad velikim rivalom, a koje traje od 2013. godine.

Zanimljivo, sudac je u njihovu 298. sudaru poništio čak tri pogotka. Mateo Kovačić igrao je do 76. minute za Inter, a u 62. minuti opasno je pucao. Njegov pokušaj prošao je tik uz vratnicu. Marcelo Brozović je pauzirao zbog kartona.

Duje Čop nije nastupio u Cagliarijevom porazu od Napolija (0:3). Za goste je cijeli susret odigrao Ivan Strinić.

Ivan Santini zabio je za Kortrijk u 1:1 remiju protiv Charleroija u belgijskom prvenstvu.

>>Villa izbacila Liverpool, City prekinuo crni niz, a Roma ponovno razočarala

>>Olićev HSV opet poražen, zabili Kalinić i Schildenfeld

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?