Tri Hrvata igrala u milanskom derbiju, Icardi u nadoknadi šokirao Milan

Inter - Milan, Ivan Perišić
21.10.2018.
u 22:40
Vecino je ubacio s desne strane, vratar Milana Donnarumma zaplivao, a loptu je dočekao Icardi i pospremio je u mrežu.

Inter je u 9. kolu Serie A u Derbiju della Madonnina kao domaćin svladao Milan s 1:0.

Gledatelji su jedini gol na utakmici vidjeli u drugoj minuti sudačke nadoknade. Vecino je ubacio s desne strane, vratar Milana Donnarumma zaplivao, a loptu je dočekao Icardi i pospremio je u mrežu.

U momčadi Intera utakmicu su počela tri hrvatska reprezentativaca. Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović odigrali su čitavu utakmicu, dok je Ivan Perišić izašao u 70. minuti. Alen Halilović nije bio u konkurenciji za sastav Milana.

Nakon devet kola Juventus vodi s 25 bodova, Napoli je drugi s 21, Inter treći s 19, a Milan 12. s 12 bodova.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?