Tomasov strijelac i asistent u visokoj pobjedi Astane

08.08.2019.
u 19:03
Tomasov je odigrao čitav susret za Astanu

Marin Tomasov bio je strijelac i asistent u visokoj 5:1 (3:0) domaćoj pobjedi kazahstanske Astane protiv malteške Vallette u prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige. Tomasov je pogodio za 3:0 u 35. minuti, te je asistirao Jangi za konačnih 5:1 u 80. minuti.

Tomasov je odigrao čitav susret za Astanu, a istu je minutažu kod domaćih imao i Luka Šimunović.

Dvostruki strijelac za Astanu bio je Sigurjonsson (8, 57), dok je jedan gol postigao i Logvinenko (15). Za Vallettu je pogodio Fontanella (67).

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?