Žao mu bivšeg kluba

Thiago Silva: Nikad nisam vidio ovako loš Milan

Foto: Marko Prpić/Pixsell
Thiago Silva: Nikad nisam vidio ovako loš Milan
15.11.2012.
u 14:50
– Nadam se da se mogu podići, a ja ću uvijek biti navijač rossonera jer sam bio zaista sretan u tom klubu
Pogledaj originalni članak

Branič PSG-a Thiago Silva, koji je na ljeto u Francusku došao iz Milana, osvrnuo se na rezultate svog bivšeg kluba. Milan nakon 12 kola drži tek 13. poziciju, a Thiago Silva razočaran je njihovim rezultatima.

– Nije lako suditi ovako izvana, ali nisam nikada vidio ovako loš Milan. Nije u Milanovu stilu izgubiti šest od prvih 12 ligaških utakmica. Nadam se da se mogu podići, a ja ću uvijek biti navijač rossonera jer sam bio zaista sretan u tom klubu.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.