27.12.2009.
u 08:10
Navijači ukrajinskog Šahtara izabrali su hrvatskog reprezentativca Darija Srnu za najboljeg nogometaša kluba iz Donjecka u 2009. godini.

Šahtar je organizirao anketu na svojoj internetskoj stranici, a do njezina zaključenja je svoj glas dalo 2429 navijača.
Njih 705, odnosno 29.02 posto, za igrača godine je izabralo klupskog kapetana Srnu. Drugo je mjesto s 19.93 posto osvojio vratar Andrij Pjatov, a treće brazilski veznjak Willian (9.02 posto).
Radi se o iznimno vrijednom priznanju budući da je došlo u godini u kojoj je Šahtar osvojio Kup UEFA-e. U finalu posljednjeg izdanja tog natjecanja ukrajinski je klub pobijedio Werder s 2-1, a odlučujući je gol u produžetku postigao Brazilac Jadson, upravo nakon sjajne Srnine asistencije.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?