Dinamov nogometaš Hilel Soudani zbog isključenja u Beču zaradio jednu utakmicu kazne i neće igrati tek prvu utakmicu protiv Černomoreca (četvrtak, 19.9. u 19 sati, Maksimir), odlučila je Disciplinska komisija Uefe.
Ofenzivac plavih tako nije dobio nikakvu dodatnu kaznu nakon što je uzvratnoj utakmici play-offa Lige prvaka u Beču zaradio neuobičajeno isključenje. Naime, Alžirac je već bio zamijenjen i sjedio na klupi kada mu je sudac u sudačkoj nadoknadi pokazao izravan crveni karton zbog neprimjerene reakcije na klupi.
Plavi će tako bez Alžirca krenuti u Europa ligu, ali će zato Soudani pomoći suigračima već u 2. kolu kada Dinamo gostuje u Bugarskoj.
Soudaniju samo jedna utakmica kazne, propušta Černomorec
FOTO Moderna vila kraj Pule traži novog vlasnika: Ima bazen, četiri sobe i spektakularan pogled na more
FOTO Bio je miljenik Europe, a onda je šokirao najspektakularnijom ostavkom u povijesti Hrvatske. Danas slavi 73. rođendan
Rođen je 8. lipnja 1953. u Splitu. Njegova obitelj porijeklom je iz mjesta Dugobabe ispod planine Kozjak
FOTO Ona je naša najmoćnija odvjetnica! Prava je ikona stila, a posebno obožava luksuzne komade odjeće
Nastala je opća pomama! Svi traže ultra rijetku figuricu Luke Modrića, evo u čemu je fora
Ne propustite novi val: Kako investirati u domaću grupaciju koja raste 38% godišnje?