Francuski je nogometni prvak u Münchenu nadigrao bavarsku momčad Louisa van Gaala 2-0, te je Bayern nadomak ispadanju iz Lige prvaka već u jesenskom dijelu natjecanja. Bio bi to prvi neuspjeh tog tipa nakon sezone 2002./2003., kada su Bavarci natjecanje u skupini G prve faze natjecanja po skupinama završili na posljednjem mjestu bez ijedne pobjede.
Bild je izašao s naslovom "Katastrophgaal", dok Sportal.de piše da je Nizozemac u utorak potpisao svoj najveći od nekoliko neuspjeha u kratko vrijeme stolovanja u Bayernovoj svlačionici.
Dodaje se da su vodeći ljudi kluba, Rummenigge i Höness, šokirani i bez riječi žurno napustili Allianz Arenu odmah nakon utakmice.
Van Gaal je novinarima na konferenciji rekao da možda još nije sve gotovo.
- Još nismo otpisani. Imamo još malih izgleda. Ipak, ovisimo sada o Bordeauxu - rekao je trener priznavši:
- Nismo imali sreće, ali nismo ovaj put niti bili dovoljno dobri.
Dva kola prije kraja prve faze natjecanja Bayern je trećeplasirana momčad skupine A sa samo četiri boda. Bordeaux je prvi s deset, Juventus drugi s osam.
Rummenigge i Höness odjurili iz Allianz Arene
FOTO Pogledajte najljepše navijačice koje bodre vatrene na tribinama: Hrvatice ukrale show u Torontu
U našoj fotogaleriji pogledajte djelić atmosfere s tribina i navijačice koje su zasigurno uljepšale večerašnju nogometnu večer u Torontu
FOTO Kockice preplavile Toronto: Invazija Hrvata na ulice, počela ludnica prije utakmice 'biti ili ne biti'
VIDEO Ovo nije za one slabog srca! Polugola Lidija Bačić pozirala u bikiniju, obline sijevaju
Splitska pjevačica Lidija Bačić, poznata po moćnom vokalu i atraktivnom stasu, ponovno je zagrijala društvene mreže
Jedan manji sudar i račun od nekoliko tisuća eura: Stručnjaci upozoravaju na problem koji mnogi zanemaruju
Jedna greška može srušiti cijeli biznis
To su fakat bolesne glave u bayernu,pokupuju sve \"dobre\" bundesligase i to samo da te klubove osakate i onda im ti najskuplji junaci sijede na klupi i cekaju penziju. Igraci su kao pojedinci \"zvijezde\" al\' se nikako ne kuze na terenu i to je taj problem. i jos k tomu,olic im je najbolji igrac i da on nije povrijedjen, sve bi bilo drugacije.