Lewandowski zabio za minimalnu pobjedu Bayerna

Bayern
Bayern
13.12.2017.
u 23:11

U susretu 16. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na Allianz Areni pobijedio Köln 1-0 i sada ima devet bodova više od drugoplasiranog Schalkea.

Pogodak odluke zabio je Robert Lewandowski u 60. minuti. Bio je to 15. pogodak vodećeg strijelca Bundeslige.

Bayer Leverkusen je identičnim rezultatom pobijedio Werder i to golom Lucasa Alarija u 11. minuti. Tin Jedvaj nije nastupio za Bayer.

Jedan pogodak vidjeli su i gledatelji na utakmici Hoffenheim - Stuttgart i to u gostujućoj mreži. Pobjedu Hoffenheimu donio je Mark Uth u 81. minuti. Andrej Kramarić je za Hoffenheim igrao od 66. minute, dok je Josip Brekalo za Stuttgart igrao od 37. minute

Schalke je s 3-2 pobijedio Augsburg, dok je Hertha porazila Hannover 3-1.

Na ljestvici vodi Bayern s 38 bodova, Schalke se probio na drugo mjesto s 29 bodova, RB Leipzig je treći s 28 bodova.