Turska
Turska
29.05.2016.
u 22:34
Španjolska i Turska, koji su protivnici Hrvatske na predstojećem Euru u Francuskoj, pobijedili su u pripremnim utakmicama

Rezervna postava španjolske reprezentacije slavila je u prijateljskom ogledu protiv Bosne i Hercegovine (3:1) u St. Gallenu.

Dvaput je za furiju zabio Nolito (11. i 18. minuta), jednom Pedro (90.). U 21. minuti zbog ozljede je zamijenjen Edin Džeko, a Emir Spahić glavom je zabio za 2:1 u 29. minuti.

Stoper BiH je u 45. minuti dobio crveni karton nakon što je odgurnuo Cesca Fabregasa.

I s igračem manje BiH je imala nekoliko izglednih prilika, a pogodila je vratnicu. Španjolska je bila bez igrača iz Atletica i Reala, a samo je Bartra igrao iz Barcelone.

U prvu postavu Vicente Del Bosque je gurnuo tek Fabregasa i Silvu. Španjolci će do Eura još igrati protiv Koreje i Gruzije.

Turska, naš prvi protivnik na Euru, pogotkom Topala u 90. je svladala Crnu Goru. Azerbajdžan, kojeg vodi Robert Prosinečki, izgubio je od Makedonije u Austriji (1:3).

Iznenađenje večeri bila je pobjeda Slovačke nad Njemačkom u Augsburgu (3:1). Za Slovake su zabili Hamšik (41.), Duriz (45.) i Kucka (52.), a Nijemce je u vodstvo doveo Gomez u 12. s bijele točke.

Utakmica je bila prekinuta zbog nevremena.

>>Na Euru u borbu limenom glazbom protiv povika 'Za dom spremni'

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?