RUKOMETNA LP

Poljacima remi u Löwenu, poraz Montpelliera

08.10.2009.
u 21:40
U četvrtak su odigrane dvije utakmice rukometne Lige prvaka i obje su donijele velika iznenađenja.

Poljske Kielce su u skupini B došle do velikoga boda na gostovanju kod Rhein-Neckar Löwena. Favorizirani Nijemci su imali prednost nakon prvoga poluvremena (17:15), ali su na kraju utakmice Poljaci uspjeli uhvatiti remi (29:29).

Rumunjska je Constanta, pak, na svome terenu svladala Montpellier sa 37:33. Francuzi su odlično počeli, poveli su s 11:4, ali nisu uspjeli naći rješenje za vrlo agresivnu igru domaće momčadi u obrani u nastavku.

Rukomet, Liga prvaka 2. kolo:

Skupina A:

Constanta - Montpellier 37:33

Redoslijed: Montpellier 2, Valladolid 2 (-1), Constanta 2...

Skupina B:

Rhein-Neckar Löwen - Kielce 29:29

Redoslijed: Rhein-Neckar Löwen 3, Kielce 3, Bosna 2 (-1)...

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?