Pogodak i asistencija sjajnog Murića za drugu momčad Ajaxa

29.02.2016.
u 22:28
Bio mu je to 7. ovosezonski pogodak i 11. asistencija za Jong Ajax.

Mladi hrvatski napadač Robert Murić jučer nije igrao protiv AZ-a za prvu momčad Ajaxa, ali zato je danas blistao za drugu momčad Kopljanika u drugoligaškom sausretu s Dordrechtom. Amsterdamska momčad pobijedila je rezultatom 4:1, a Murić je zabio pogodak i upisao asistenciju.

Hrvatski igrač postigao je gol za 2:0 u 28. minuti igre, a potom je i asistirao za treći Richairu Živkoviću u 53. minuti. Bio mu je to 7. ovosezonski pogodak i 11. asistencija za Jong Ajax.

Igrao je do 62. minute, a onda ga je zamijenio Clement.

>>Uefa presudila: Dinamovi juniori izbačeni iz Lige prvaka mladih!

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?