Bravo, majstore

Pogledajte nevjerojatne obrane Slovenca Oblaka koji je Vrsaljkovu momčad odveo u četvrtfinale

Jan oblak
Tin Jedvaj
Šime Vrsaljko
Tin Jedvaj
15.03.2017.
u 23:22
Slovenac je bio siguran tijekom cijelog susreta, a posebno se istaknuo u 68. minuti kada je u jednom napadu tri puta vrhunski reagirao i sačuvao svoju mrežu.

Nogometaši madridskog Atletica odigrali su 0:0 protiv Bayera iz Leverkusena i obranili prednost od 4:2 iz prve utakmice te prošli u četvrtfinale Lige prvaka. Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta i na kraju slavio sa svojim suigračima, a velike zasluge za to idu slovenskom vrataru Janu Oblaku koji je bio siguran na golu.

Gimenez je pogriješio i poklonio loptu gostima, Brandt se sjurio prema vratima i pucao, ali Oblak mu je obranio. lopta se zatim odbila do Vollanda koji je imao dvije prilike, ali golman Atletica s trave je sjajno reagirao.

Na kraju je još jednom sačuvao svoj gol, što mu je pošlo za rukom, i nogom, u posljednjih devet susreta Lige prvaka na Calderonu. Što se ove sezone tiče, u sedam utakmica primio je samo dva gola i pokazao da se radi o vrhunskom vrataru, jednom od najboljih na svijetu.

Spomenimo da je Hrvatska na terenu uz Vrsaljka imala i još jednog predstavnika, cijelu utakmicu za goste odigrao je i Tin Jedvaj koji je dobio žuti karton.

>>Jedvajev Bayer bio bliže pobjedi, ali u četvrtfinale idu Atletico i Vrsaljko

>>Monaco izbacio Manchester City, Subašić sjajnim obranama pomogao u velikom uspjehu!