Pogledajte lica očajnih Dinamovaca kada su shvatili što se dogodilo na Maksimiru

Dinamo
Bjelica
07.11.2019.
u 10:57
Modri na kraju mogu biti nezadovoljni jer su u 89. minuti poveli 3:1 kada je zabio Ademi

Dinamo je sinoć u šokantnoj utakmici odigrao 3:3 sa Šahtarom u četvrtom kolu skupine C Lige prvaka

No, onda su u sudačkoj nadoknadi na nevjerojatan način primili dva gola

Šahtar je u trećoj minuti sudačke nadoknade smanjio golom Moraesa

U petoj minuti sudačke nadoknade Brych je dosudio kazneni udarca za goste, nakon što je Theophile-Catherine oborio Pjatova, a Tete je bio siguran

Bila je to infarktna završnica iznimno važne utakmice momčadi koje se bore za drugo mjesto

A lica i govor tijela igrača Dinama nakon susreta najbolje govore koliko su svjesni što su propustili