Pittsburgh izjednačio protiv Ottawe, Kassel zabio pogodak odluke

Pittsburgh Penguins
16.05.2017.
u 09:37

Pittsburgh Penguinsi su sinoć izjednačili na 1-1 u seriji na četiri pobjede, svladavši u drugoj utakmici finala Istočne konferencije Ottawa Senatorse sa 1:0, a jedini strijelac na utakmici bio je Phil Kessel.

Kessel je zabio jedini gol nešto manje od sedam minuta prije kraja utakmice nakon asistencije Jevgenija Malkina. Treća utakmica se igra u srijedu u Ottawi.

Marc-Andre Fleury je upisao 23 udarca prema svojim vratima i to mu je drugi 'shutout' u zadnje tri utakmice u kojima je bio starter. Anderson je upisao 28 obrana za Senatorse.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?