JUVENTUSOV TABOR

Ovo što pišu talijanski mediji neće se nimalo svidjeti Igoru Tudoru

Foto: Matteo Ciambelli/REUTERS
FILE PHOTO: Serie A - Bologna v Juventus
Foto: Matteo Ciambelli/REUTERS
Serie A - Bologna v Juventus
Foto: MASSIMO PINCA/REUTERS
Serie A - Juventus v Genoa
Foto: MASSIMO PINCA/REUTERS
FILE PHOTO: Serie A - Juventus v Genoa
31.05.2025.
u 21:59
Dio talijanskih medija navodi kako je teško očekivati da će hrvatski stručnjak ostati na klupi torinskog kluba.
Pogledaj originalni članak

Portugalski nogometni stručnjak Marco Silva (47) iskočio je kao najveći kandidat za klupu talijanskog velikana Juventusa kojeg je posljednja dva mjeseca vodio hrvatski stručnjak Igor Tudor.

Talijanski mediji navode kako još uvijek nije poznato tko će voditi torinsku "Staru damu" iduće sezone.

Tudor, koji je Juve preuzeo koncem ožujka izborio se za produženja ugovora na dodatnih godinu nakon što je osigurao plasman u Ligu prvaka, međutim, upitno je hoće li ga čelnici zadržati za kormilom.

Dio talijanskih medija navodi kako je teško očekivati da će hrvatski stručnjak ostati na klupi torinskog kluba.

Prva želja Juvea bio je Antonio Conte koji se ipak odlučio za ostanak u Napoliju, dok se Gian Pier Gasperini odlučio za Romu, nakon razlaza s Atalantom.

Kao nova "metara" Juvea spominje se Portugalac Marco Silva koji od 2021. vodi londonski Fulham. Prije toga radio je u Evertonu, Watfordu, Olympiakosu i Sportingu.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.