KVALIFIKACIJE ZA EURO

Okršaj Hrvatske i Italije je odgođen. Poznato kada će igrati odlučujuću utakmicu

Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
Okršaj Hrvatske i Italije je odgođen. Poznato kada će igrati odlučujuću utakmicu
25.03.2025.
u 18:40
Hrvatska U17 i Italija U17 na vrhu ljestvice imaju maksimalnih šest bodova, ali će momčadi koju vodi izbornik Marijan Budimir protiv Talijana biti dovoljan i bod
Pogledaj originalni članak

Zbog kišom natopljenog terena u Lučkom u utorak nije odigrana kvalifikacijska utakmica U17 nogometnih reprezentacija Hrvatske i Italije koja odlučuje o putniku za Europsko prvenstvo.

Dvoboj će se tako odigrati u srijedu s početkom u 12 sati, ali u Karlovcu. U pitanju je ogled posljednjeg, trećeg kola kvalifikacijske skupine 1. Dosad su mladi hrvatski nogometaši s istovjetnih 2-1 pobijedili vršnjake iz Ukrajine i Slovačke, dok je i Italija U17 ostvarila obje pobjede. Mladi su Talijani bili bolji od Slovačke s 1-0 te od Ukrajine s 2-1.

Hrvatska U17 i Italija U17 na vrhu ljestvice imaju maksimalnih šest bodova, ali će momčadi koju vodi izbornik Marijan Budimir protiv Talijana biti dovoljan i bod za zadržavanje prvog mjesta i odlazak na EP zbog većeg broja postignutih pogodaka.

GALERIJA  Rijeka traži izgradnju nove Kantride. Ovako bi trebao izgledati velebni stadion uz tri nebodera

Foto: HNK Rijeka
Foto: HNK Rijeka
Foto: HNK Rijeka
Foto: HNK Rijeka
Foto: HNK Rijeka
Foto: HNK Rijeka
Foto: HNK Rijeka
Foto: HNK Rijeka

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.