Gorke pilule

Nova blamaža engleskog prvaka: Southampton se poigrao s Leicesterom

22.01.2017.
u 15:44
Iako je Southampton imao čak četiri poraza u nizu, Leicester je očito u još goroj formi.

Engleski prvak Leicester City niti nakon 22 kola u engleskom prvenstvu ne zna za pobjedu na gostujućem travnjaku. Štoviše, novu gorku pilulu popila je momčad Claudija Ranierija na St. Mary's stadionu gdje joj je Southampton napunio mrežu s tri pogotka - 3:0.

Domaćin je poveo u 26. minuti pogotkom Warda-Prowsea, a do odmora prednost je povećao Rodriguez (39. minuta). Konačan rezultat postavio je Tadić u 86. minuti s bijele točke.

Iako je Southampton imao čak četiri poraza u nizu, Leicester je očito u još goroj formi i samo pet bodova dijeli ga od opasne zone.

>>Juventus u derbiju nadjačao Lazio: Mandžukić asistirao za vodeći pogodak

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?