BORMIO

Natko 17. na treningu spusta

Foto: Pixsell
Natko 17. na treningu spusta
28.12.2009.
u 13:35
Hrvatski skijaš Natko Zrnčić-Dim vrlo je dobro odradio drugi spustaški trening u Bormiju. Ostvario je 17. vrijeme sa zaostatkom od 2.77 sekundi za najbržim Andrejom Jermanom.
Pogledaj originalni članak

Slovenac je 3270 metara dugu stazu prošao u vremenu 2:01.95 s gotovo sekundom prednosti ispred Austrijanca Maria Scheibera (+0.91) i Švicarca Didiera Cuchea (+0.93).

Podsjetimo, na treningu u nedjelju Jerman je osvojio drugo mjesto, odmah do Austrijanca Michaela Walchhofera koji je sada bio sedmi. Jučer je Zrnčić-Dim zauzeo 53. mjesto s više od pet sekundi zaostatka za austrijskim skijašem.

Utrka spusta u Bormiju vozi se u utorak.

Bormio, drugi trening spusta:

1. Andrej Jerman (Slo) 2:01.95
2. Mario Scheiber (Aut) +0.91
3. Didier Cuche (Švi) +0.93
4. Klaus Kröll (Aut) +1.24
5. Didier Defago (Švi) +1.31
...
17. Natko Zrnčić-Dim (Hrv) +2.77

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.