Nesportsko ponašanje

Najbizarniji žuti karton: Je li ovim potezom zvijezda PSG-a željela poniziti suparnika?

21.01.2017.
u 20:28
Verratti je, spustivši se na travnjak, glavom dodao loptu vrataru Kevinu Trappu.

Francuski prvak Paris SG je u prvom susretu subotnjeg programa 21. kola kao gost svladao Nantes sa 2:0, a dvostruki strijelac bio je Urugvajac Edinson Cavani (21. i 65. minuta).

No, ono što je privuklo najviše pažnje na ovoj utakmici bio je žuti karton kojeg je dobio veznjak pariške momčadi - Marco Verratti. On se u 30. minuti spustio na travnjak i glavom dodao loptu vrataru Kevinu Trappu kako bi je njemački vratar mogao uzeti u ruke, ali sudac Hamel taj je potez okarakterizirao kao ponižavanje protivnika te mu zbog nesportskog ponašanja dodijelio žuti karton.

Talijan je ostao u čudu dok su njegovi suigrači okružili suca tražeći odgovor zašto je kažnjen.

PSG je ujedno ovim trijumfom prekinuo uspješan niz Nantesa od četiri pobjede.

>>Kramarić sjajno počeo nastavak sezone: Zabio za potvrdu Hoffenheimove gostujuće pobjede