SVESTRANI JOSE

Mourinho: Želim Real, ali ništa nisam potpisao

Foto: AFP
Mourinho: Želim Real, ali ništa nisam potpisao
13.05.2010.
u 18:37
Jose Mourinho, trener milanskog Intera, nastavlja privlačiti pozornost svjetskih medija svakom svojom izjavom i gestom. I ovog je tjedna zagolicao javnost svojim nastupima.
Pogledaj originalni članak

- Istina je da bih volio raditi u Real Madridu, ali nikakav ugovor nisam potpisao s njima, kao što sam negdje pročitao. Čak nisam imao ni najbanalniji kontakt s njima - rekao je Mourinho i nastavio:

- Trenirao sam veliki klub u Engleskoj, treniram ga u Italiji. Svi znaju od prije da je moja želja biti i trener velikog kluba u Španjolskoj. Real je primamljiv, naravno da jest i vjerojatno ću tamo završiti jednog dana.

Posljednjih dana je "otrovne strelice" prema Mourinhu slao trener Napolija Walter Mazzari, no popularni "Special One" nije se previše uzbudio zbog njegovih verbalnih napada.

- Čujte, osvojio sam sve u Engleskoj, osvojio sam sve i u Italiji. I smiješno mi je da se uspoređujem s nekim trenerima koji nisu u istoj rečenici sa mnom. Vidim da to čine predsjednici njihovih klubova. Oni imaju samo Toskanski kup ili Kup Reggio Calabrije, a ja imam sve ili skoro sve. I što da dodam toj priči? - zaključio je Mourinho.

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.