Chicharito
Chicharito
16.04.2019.
u 14:09
Za "Crvene vragove" odigrao je 157 utakmica i zabio 59 pogodaka, a subotnju utakmicu napustio je u 73. minuti. Ispraćen je ovacijama s tribina, a nakon susreta zahvalio je navijačima putem društvenih mreža

Javier Chicharito Hernandez meksički je napadač koji trenutačno igra za West Ham. U subotu je sa svojom momčadi gostovao na Old Traffordu, gdje je pet sezona proveo kao igrač Manchester Uniteda. Domaća momčad slavila je s 2:1.

Hernandez je posljednju sezonu pod ugovorom s engleskom momčadi proveo na posudbi (2014/15) u Real Madridu, gdje je bio suigrač kapetana vatrenih Luke Modrića.

Za crvene vragove odigrao je 157 utakmica i zabio 59 pogodaka, a subotnju utakmicu napustio je u 73. minuti. Ispraćen je ovacijama s tribina, a nakon susreta zahvalio je navijačima putem društvenih mreža.

Na Instagramu je napisao dirljivu poruku.