Hokej na ledu

Medveščak izgubio od Capitalsa 2:4

Foto: Željko Lukunić/PIXSELL
Medveščak izgubio od Capitalsa 2:4
21.11.2010.
u 21:07
Hokejaši Medveščaka izgubili su u 21. kolu EBEL-a kod Wienna Capitalsa 2:4 (1:3, 0:1, 1:0). Golove za medvjede postigli su Filewich i Prpić.
Pogledaj originalni članak

- Opet se ponovilo da jako loše krenemo u utakmicu u Beču. Krošelj je iz prva četiri udarca primio dva gola i onda je trener Sator na gol morao staviti Kristana. Pokušavali smo, ali nije bilo snage za povratak - rekao je team menadžer Medveščaka Dragutin Ljubić.
Utakmicu je obilježila velika tučnjava i ukupno čak 154 minute isključenja.

- Nakon jednog prekršaja Bečani su nasrnuli na Sandrocka, a onda je reagirao Rabbit i dobro se potukao sa Grattonom. Ubrzo je nastala masovna tučnjava - opisao je Ljubić.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.