Ne možeš biti zadovoljan kad ovako izgubiš bodove

21.11.2015.
u 23:30
'Bila je to frustracija, nekad mladi igrači imaju takvu neprimjerenu reakciju, ali treba stati uz njih kad ostanu bez samopouzdanja. Nakon toga je bio pravi.'

Konkurenti za naslov nogometnog prvaka igrali su u 17. kolu s različitim uspjesima. Hajduk je uvjerljivo svladao Inter 4:0, dok je Rijeka u sedmoj minuti nadoknade ispustila pobjedu remiziravši 1:1 kod Osijeka.

Nakon dva uzastopna poraza, trener Hajduka Damir Burić bio je zadovoljan nadmoćnom pobjedom.

- Danas smo pokazali pravo lice, šteta što nismo zabili još koji gol - rekao je Burić nakon utakmice, a komentirao je Nikolu Vlašića, koji je tražio zamjenu već u 32. minuti:

- Bila je to frustracija, nekad mladi igrači imaju takvu neprimjerenu reakciju, ali treba stati uz njih kad ostanu bez samopouzdanja. Nakon toga je bio pravi.

S druge strane, Burićev kolega Matjaž Kek nije mogao biti zadovoljan zbog propuštene prilike, ali ostao je smiren.

- Ne možeš biti zadovoljan kad ovako izgubiš bodove. Moramo biti spremni na sve i puno učiti. Suđenje neću komentirati, bila je teška utakmica po teškom terenu.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?