Marseille pobijedio Juventus sa 2:0, Mandžukiću 69 minuta

01.08.2015.
u 21:10
Igru je napustio u 69. minuti kada je svoje mjesto prepustio Comanu.

Marseille je u prijateljskoj utakmici pobijedio Juventus sa 2:0. Strijelci za francusku momčad bili su Alessandrini u 35. minuti i Barrada u 84. Torinska momčad od 45. minute igrala je s igračem manje jer je isključen Lichtsteiner.

Mario Mandžukić utakmicu je započeo u početnoj postavi Juventusa, ali za razliku od prošle utakmice kada je zabio, ovoga puta nije se uspio upisati u strijelce. Igru je napustio u 69. minuti kada je svoje mjesto prepustio Comanu

>>Kramarić pogodio gredu, Stuttgart deklasirao City

>>Majstor ostaje majstor! Eduardo pet minuta nakon ulaska zabio sjajan gol za Šahtar!

ŽESTOKA BORBA IZNAD CRNOG MORA

VIDEO Ukrajina naoružala svoje dronove pa ušla u bitku s ruskim helikopterom: 'Mnogi su mislili da je ovo nemoguće'

Na snimci se vidi ukrajinski dron kako spretno manevrira kako bi izbjegao napade ruskog jurišnog helikoptera. Ipak, naposljetku, dron usporava i zaustavlja se prije nego što ga zahvati nova paljba. Zapali se, a zatim eksplodira. Ovaj prizor označava prvi put da je primijećena ukrajinska pomorska bespilotna letjelica naoružana protuzračnim projektilom, što je znak brze evolucije u strategiji obrane Ukrajine.