Pjaci nekoliko minuta

Juventus u derbiju nadjačao Lazio: Mandžukić asistirao za vodeći pogodak

22.01.2017.
u 14:39
Paulo Dybala sjajnim je udarcem već u 5. minuti otključao vrata Lazija nakon Mandžine asistencije glavom.

Juventus je u derbiju 21. kola talijanskog prvenstva ugostio Lazio i pobjedom učvrstio vodeću poziciju na ljestvici (2:0). Treneru Massimilianu Allegriju isplatila se napadačka taktika budući da je u početni sastav uvrstio Higuaina, Dybalu, Mandžukića, Cuadrada i Pjanića. pa je već u prvom poluvremenu stekao visoku prednost.

Paulo Dybala sjajnim je udarcem već u 5. minuti otključao vrata gostiju, a glavom mu je asistirao hrvatski napadač Mario Mandžukić.

Bila je to četvrta asistencija Super Marija ove sezone.

Na 2:0 povisio je Gonzao Higuain u 17. minuti, a to je bio i konačan rezultat.

Mandžukić je odigrao cijeli susret dok je Marko Pjaca ušao u igru u u 87. minuti i imao čak dvije prilike za gol no nije bio precizan.

>>Napoli slavio kod Milana, Pašalić pogodio gredu

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?