ZABIO DVA GOLA

Luis Suarez se vratio u velikom stilu

29.09.2013.
u 21:59

Napadač Liverpoola Luis Suarez junak je pobjede nad Sunderlandom 3:1 u šestom kolu engleskog prvenstva.

Suarezu je ovo bila prva premierligaška utakmica nakon suspenzije od 10 zbog ugriza Branislava Ivanovića. I vratio se u velikom stilu.

Prvo je Sturridge u 28. minuti zabio za 1:0, a urugvajski je napadač osam minuta kasnije povisio rezultat. Nadu domaćinima vratio je Giaccherini, no Suarez je u 89. minuti stavio točku na i. Za oba gola mu je asistirao Sturridge.

10 golova u Bundesligi

Čak 10 golova palo je u dvije posljednje utakmice sedmog kola Bundeslige. Werder je odigrao 3:3 s Nürnbergom, dok je Stuttgart u gostima s 4:0 slavio kod Braunschweiga.